2020m. vasario 28d. įvyko mūsų mokyklos dvyliktokų šimtadienis.

Nuo pat ryto mokykloje buvo galima jausti neįprastą šurmulį – vyresniosos klasės ruošėsi kostiumus, dekoracijas salei ir pasirodymams, vyko repeticijos, buvo apgalvojamos paskutinės detalės šiai linksmai ir didžiai šventei, kurios jau kelis mėnesius nekantriai laukė mokiniai.

Šių metų šimtadienio šventės tematika buvo ateitis, tad mokiniai, mokytojai bei visi šventės dalyviai puošėsi sidabrinėmis, metalo bei neoninėmis spalvomis, dekoracijos atspindėjo kosminius erdvėlaivius, salė buvo papuošta lazeriais, šviesomis, ir jas atspindinčiais elektroniniais diskais.

Galiausiai, vyresniųjų klasių mokiniai pasveikino dvyliktokus originaliais pasirodymais, jaunesnieji – sentimentaliomis dovanomis, mokytojai – euritmijos judesiais. Vyko šokiai, vaišės, linksmybės, skambėjo juokas ir muzika

Sveikiname ir palaikome mūsų mokyklos dvyliktokus sparčiai judant šviesios ateities link!