Parama mokyklos remontui

Džiaugiamės įsigiję naujus namus – buvusios Vydūno mokyklos pastatą Eigulių mikrorajone.

Suprantame – tai tik pradžia. Pastatas savo istoriją skaičiuoja nuo 1975 m, o pastaruosius 3 metus stovėjo visiškai tuščias. Išdaužyti langai, trupančios sienos ir apleista teritorija – reginys, kuris niekam neteikia džiugesio. Vaiduokliu tapęs pastatas šaukiasi pagalbos!

Esame pasiryžę prikelti šį pastatą naujam gyvenimui. Tikime, kad kartu mes sukursime nuostabią mokyklą, kurioje bus gera būti, mokytis, augti, draugauti, tiesiog gera gyventi. Pagaliau turėsime pakankamai erdvės visoms klasėms, sporto salę, aktų salę. Sutvarkysime teritoriją, ir Kaune vienu vaiduokliu bus mažiau.

Turime daug rankų ir nebijome darbo. Entuziazmo mums netrūksta. Didesnė problema yra finansinė pusė. Paskaičiavome, kad pastato aptvarkymui reikia 300 000 Eur. Be paramos neišsiversime. Todėl kreipiamės į visą Kauno bendruomenę, socialiai atsakingas įmones ir visus Lietuvos žmones, matančius mūsų veikloje prasmę – mielieji, prašome Jūsų paramos.

 

KAIP GALITE PRISIDĖTI:

1. Finansinė parama.

Kaip Mokykla turime paramos gavėjo statusą, todėl priimame paramą, net jei ji ir nėra didelė – mums svarbus kiekvienas euras. Sąskaitos Nr. LT274010042502648202 Luminor Bank AB. Mokėjimo paskirtyje reikia nurodyti: Parama mokyklai.

2. Parama statybinėmis medžiagomis, paslaugomis, mokyklai reikalingu inventoriumi.

Mokyklai reikalingi langai, durys, šildymo sistema, santechnika, elektros kabeliai, šilumos izoliacinės medžiagos, vidaus ir lauko apdailos medžiagos, baldai, sporto ir kitas inventorius. Paspaudę šią nuorodą, rasite detalų sąrašą, ko šiuo metu ieškome. Sąrašas nėra baigtinis, nuolat jį pildome ir atnaujiname pagal iškylančius poreikius.  Jeigu turite galimybę kažkuo prisidėti ar bent pasiūlyti patrauklias kainas, susisiekite su Vaidu, tel.: 8 677 46 227

 

 

Iš anksto tariame didelį AČIŪ visiems remiantiems ir siunčiame Jums savo širdžių šilumą. Jūs prisidedate prie ateities, mūsų visų ateities, Lietuvos ateities.