MOKYTOJAI

Administracija

Vilma Šlentnerienė

Administratorė

vilma@valdorfas.org

Eglė Kriaučiūnienė

Vadovo pavaduotoja ugdymui, IKT koordinatorė

egle@valdorfas.org

Kristina Pačėsienė

Vadovo pavaduotoja ugdymui

Mokytojams prašome rašyti bendru paštu info@valdorfas.org

Arba skambinkite telefonu 8-613-22011

Klasių mokytojai

Jurgita Zokaitytė

1 klasės mokytoja

Mindaugas Kilda

1 klasės mokytojas

Ramunė Smailienė

2 klasės mokytoja

Eglė Palivonienė

3 klasės mokytoja

Jurgita Bujanauskienė

4 klasės mokytoja

Rima Rimkuvienė

5 klasės mokytoja

Danutė Dinigevičiūtė

6 klasės mokytoja

Ieva Zokaitienė

7 klasės mokytoja

Kristina Pačėsienė

8 klasės mokytoja

Ieva Lideikytė Milaknienė

9 klasės mokytoja, konsultantė-ekspertė

Miglena Perminienė

10 klasės mokytoja

Rimantas Žukas

11-12 klasių mokytojas

Dalykų mokytojai

Jurgita Žebrauskienė

Dailės mokytoja, mokytojo padėjėja

Laima Dainutienė

Anglų kalbos mokytoja

Dalia Dastikienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Miglena Perminienė

Muzikos mokytoja

Justas Achramavičius

Kūno kultūros mokytojas

Aušra Norvaišienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Saulius Lipinskas

Mokytojas

Ieva Lideikytė Milaknienė

Vokiečių kalbos mokytoja, Anglų kalbos mokytoja

Jolita Urlakienė

Chemijos mokytoja

Rasa Šukienė

Anglų kalbos mokytoja

Daiva Vaišnorienė

Informacinių technologijų mokytoja

Mintautė Jurkuvienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Inga Stanevičienė

Biologijos mokytoja

Rita Skridailienė

Biologijos mokytoja

Ingrida Lučiūnienė

Kūno kultūros mokytoja

Justina Ližaitienė

Šokio mokytoja

Vitalija Vyšniauskaitė

Teatro mokytoja

Danutė Jankuvienė

Taikomojo meno, amatų ir dizaino mokytoja

Vilma Šlentnerienė

Taikomojo meno, amatų ir dizaino mokytoja

Kristina Pačėsienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Eglė Palivonienė

Astronomijos mokytoja

Rimantas Žukas

Istorijos mokytojas, Geografijos mokytojas

Kristina Vilytė

Socialinių santykių mokytoja

Pagalbos mokiniui specialistės

Kristina Vilytė

Socialinė pedagogė

Danutė Jankuvienė

Socialinė pedagogė

Akvilė Nevieraitė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas

Giedrė Rudaitytė

Ikimokyklinės-priešmokyklinės grupės auklėtoja

Rasa Markevičienė

Ikimokyklinės-priešmokyklinės grupės auklėtoja

Vaineta Ščiaponienė

Ikimokyklinės-priešmokyklinės grupės auklėtoja

Lina Suodienė

Ikimokyklinės-priešmokyklinės grupės auklėtoja