Nuo 2021 m. rugsėjo kviečiame šešiamečius į Pradžios klasę, kurioje jie mokysis pagal Valdorfo pedagogikos priešmokyklinio ugdymo programą kartu su jautria, mylinčia ir išmintinga mokytoja.

Pradžios klasės veikla yra skirta priešmokyklinio amžiaus vaikams (t.y. tiems vaikams, kuriems  kalendoriniais metais sueina 6 –eri metai).

Pradžios klasė – tai laikas, kai vaikai pamažu, neskubėdami žengia žingsnį pirmosios klasės link. Didžiausias dėmesys skiriamas vaikų emocinei sveikatai ir socialiniams gebėjimams: žaidimams ir mokymuisi kartu su bendraamžiais neprarandant savo individualumo, puoselėjant bendražmogiškąsias vertybes ir laikantis bendrų klasės susitarimų. Tai laikas, kai vaikai mokosi nurimti, susikaupti, palaukti / išlaukti, atjausti šalia esantį.

Ugdomąjį turinį vaikai išgyvena per žaidimą, pasakų/istorijų klausymąsi, menines veiklas, kūrybinius projektus, dainavimą, ritminius žaidimus, kūrybines inspiracijas. Visa tai apipinama ritualais, padainavimais, pažaidimais, muzikiniais intarpais, kurie vaikus nuramina ir nuteikia veiklai, pažadina jų kūrybines galias, suteikia veiklai subtilumo, švelnumo, žaismingumo pojūtį.

Šeštaisiais gyvenimo metais vaikai susipažįsta ir išgyvena pirmąsias aplinkoje esančias geometrines formas. Per pasakas ir žaidybines veiklas į vaikų pasaulį atkeliauja raidės ir skaitmenys. Stebėdami aplinką, liedami akvarelę, dirbdami darbelius vaikai ugdo(si) valią.

Kviesdami šešiamečius į Pradžios klasę išsaugome harmoningą nusistovėjusią darželio gyvenimo tėkmę, sukurdami priešmokyklinukams erdvę ir laiką išbandyti save specifiškai priešmokyklinėse veiklose.

For student admissions, please contact Eglė

 8 613 22011, [email protected]