100 metų Valdorfo pedagogikai - Kauno Valdorfo mokykla

Rugsėjo 29 d. švenčiama šv. Mykolo šventė. Viena iš šv. Mykolo užduočių – suteikti žmonijai jėgų pažinti dvasinį pasaulį taip, kad kiekvienas žmogus dvasiniame lygmenyje gautų jėgų būti atsakingu už savo poelgius.
Kai gamta po truputį atsisveikina su gyvenimu, dienos tampa trumpesnės, saulės šiluma susilpnėja ir gyvybinės jėgos traukiasi iš gamtoje vykstančių procesų, tuomet ir žmogus po truputį grimzta į savo vidų. Tai laikas, kai mums reikia drąsos ir ryžto susitikti su pačiu savimi. Tamsa glūdi ir mūsų viduje. Kiekvienas žmogus savo viduje turi dalelę blogio, kurio nenugalėjo savyje. Šv. Mykolo užduotis – pažadinti žmones kovai su blogiu – „slibinu, glūdinčiu juose“, ir nugalėti jį.

100 metų Valdorfo pedagogikai - Kauno Valdorfo mokykla

Kviečiame pradėti mokymosi kelionę su Kauno Valdorfo mokyklos darželiu

Mūsų darželis ir pradžios klasė – tai rūpestinga, rami ir laiminga aplinka, kurioje laiką harmoningai leidžia vaikai nuo dviejų iki šešerių metų.

Čia kūrybiškai žaidžiame, puoselėjame pagarbą žmogui ir gamtai, skatiname mokymąsi bei vystymąsi.

100 metų Valdorfo pedagogikai - Kauno Valdorfo mokykla

Renewed school

Together with You, dear parents, and our sponsors Freunde der Erziehungskunst (Germany), which supported the school-raising project with 40,000 EUR, we have achieved the dream of starting a school year in the new building.

Thank you very much! We share a video created just before September the 1st by dad Kristijonas about a school waiting for a lively bustle of students.

All relevant and up-to-date information about admission to new and already existing classes.

Our students are talented, creative and initiative. Here you can see their creations and works.

Our school is built on a solid foundation - a community of parents, teachers, students.

Kauno Valdorfo mokykla - portfelis

School Life

Kauno Valdorfo mokykla - idėja