Lietuvai ir man

2015 m. kovo 11-ąją sukako 25 metai, kai buvo priimtas Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo.

Valdorfo mokyklos mokiniai  ir bendruomenės nariai noriai įsijungė ir dalyvauja pilietiškumo akcijoj “Lietuvai ir man”. Akcijos metu visi pina  bent po 2 apyrankes – sau ir Lietuvai. Šios apyrankės – tai draugiškumo ženklas, dovana artimiausiems draugams ar mokyklai bei Lietuvai. Juostelė nenurišama nuo rankos, kol pati susidėvi.

Apyrankes, skirtas Lietuvai, kovo 6 dieną ketiname nuvežti į Vilniuje esančią Nacionalinę dailės galeriją. Jomis puošime specialiai šiai akcijai paruoštą Gediminaičių stulpų konstrukciją.

Ryšėdami trispalves apyrankes mokiniai ir mokytojai bei studentai iki pat kovo 11 d. gali nemokamai lankytis muziejuose visoje Lietuvoje.

Akcijos organizatoriai ir ambasadoriai vieningai pabrėžia, kad pilietinė akcija „Lietuvai ir man“ sukelia gaivų vėją valstybinių švenčių minėjimo tradicijoje, sutelkia jaunimą ir visuomenę pasveikinti Lietuvą, padeda išreikšti tautos vienybę.

Akciją „Lietuvai ir man” globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė.