MOKYKLOS PLĖTRA

Mūsų mokykla – bendruomeninė, kurioje dalį savo gyvenimo noriai praleidžia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Jau kurį laiką jaučiame fizinės erdvės ankštumą. Žinoma, mokame draugiškai susispausti, pasidalinti ir pakentėti, tačiau jaučiame, kad dalį kūrybinės energijos turime apriboti… Kauno Valdorfo mokykla šiuo metu veiklą vykdo buvusio darželio patalpose, Šiaurės pr. 11, Kaunas. Turimos patalpos yra apie 2 500 kv.m. ploto. Šiuo metu mokykloje mokosi apie 270 vaikų. Bet mokykla neturi galimybės priimti daugiau vaikų, nes patalpos yra per mažos. Iškilo būtinybė skubiai spręsti klausimą dėl pagrindinių erdvių: sporto zonos, muzikos ir dailės erdvių, poilsio ir popamokinės veiklos zonų. Neturime klasės būsimiems devintokams 🙁 Todėl mokyklai ieškome naujų namų.

Mokyklos bendruomenė atidžiai žiūri į netoliese esantį pastatą – buvusią Vydūno mokyklą. Būsimos patalpos yra 6 180 kv.m. Jos leistų mum išauginti mokinių skaičių dar 300 (iš jų 60 vaikų priešmokyklinio ugdymo grupėse). Mokykloje jau yra visos reikalingos patalpos: sporto salė, aktų salė, valgykla, kabinetai. Tad mūsų augantys poreikiai būtų pilnai patenkinti. Aplink mus tiek drąsių iniciatyvų žmonių, kuriems šiuo metu tetrūksta erdvės! Mes galėtume turėti tokius namus, kuriuose galėtume augti draugaudami su bendraminčiais 🙂 Aukime kartu ir palaikykime idėją AUGINTI MOKYKLĄ!

 

KAIP GALITE PRISIDĖTI

Šiuo metu renkame pinigus pastato įsigijimui ir remontui. Pastato įsigijimo kaina yra 631 000 Eur. Šią sumą tikimės surinkti šiais būdais:

1. Parama.
Kaip Mokykla turime paramos gavėjo statusą, todėl priimame paramą, net jei ji ir nėra didelė – mums svarbus kiekvienas euras. Sąskaitos Nr. LT274010042502648202 Luminor Bank AB. Mokėjimo paskirtyje reikia nurodyti: Parama mokyklai.

2. Skolintos lėšos.
Jūs galite paskolinti mums pinigų už atitinkamą procentą. Susisiekite su Vaidu – 8 677 46 227 arba Inga – 8 655 116 01 Ką dar galėtumėte padaryti dėl gražios iniciatyvos? Palaikykite mus pagal savo galimybes – idėjomis, pasiūlymais, darbu, bendravimu ar tiesiog gražiais palinkėjimais. Sekite mus Facebook paskyroje ir būkite su mumis!

Mokyklos vadovė ir bendruomenės narė Vilma Šlentnerienė tel.nr. +370 613 22316