2019 m. gegužės 23 d.

Sveiki mielieji bendruomeniečiai,

Dienos ir savaitės lekia greičiau, nei spėjame fiksuoti visus RENOVACIJOS darbus  vykstančius mūsų mokykloje.

 

  • Elektros pajungimas užtruko, nes inžinierius nustatė, jog situacija prastesnė, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio. Dirbame toliau, deriname su ESO naujas pajungimo sąlygas, projektą ir pradėsime iš naujo.
    Iš „Kauno energijos“ projektavimo sąlygas gavome, susisiekėme su šilumos punkto projektuotojais, laukiame sąmatos.
  • Praeitą savaitgalį praūžusios Hanza dienos papildė paramos iždą 600 EUR. Labai džiaugiamės ir dėkojame visiems visiems prisidėjusiems pavėsinėmis, rankdarbiais, augalais, duona, arbata, žodžiais ir savo skirtu laiku mokyklos labui!!!!
  • Labai džiaugiamės „R1 Lietuva“ kompanijos parama biuro baldais, kėdėmis, spintelėmis, spintomis. Tris dienas į talką atsiliepę tėčiai ir vyresniųjų klasių mokiniai vežė, nešė ir krovė pusės sporto salės dydžio paramą. Puikios kokybės, vertingi baldai puoš mūsų klases ir mokytojų kambarius. Ieškokite Facebook tėčio Kristijono sukurto filmuko, apie tai, kaip viskas vyko.
  • Ramybei ir saugumui užtikrinti Vydūno mokykloje jau turime signalizaciją, mus saugo apsaugos kompanija „Likurgas“.
  • Mokykloje lankėsi langų matuotojai – toliau ieškome geriausios kainos ir kokybės santykio.
  • Praeitą savaitę mokykloje lankėsi svečias iš Vokietijos, kuris davė daug praktinių patarimų apie naujos mokyklos plėtros ir renovacijos finansavimą iš Vokietijos fondų. Esame nusiteikę labai optimištiškai, jau susisiekėme ir visi fondai atsiliepė. Tėtis Gediminas dirba šioje srityje.
  • IEŠKOME pastoviam darbui pagalbinio darbuotojo, kuris dirbs kartu su Vytautu. Gal esate auksarankis, mokate visus smulkius ūkio darbus ir norite prisijungti prie mūsų kolektyvo? O gal pažįstate tokį žmogų- gal jūsų kaimynas, senelis ar draugas ieško darbo? Dėl atlygio ir kitų sąlygų klauskite Ingos, tel. 861122163.

Savaitgalį visi susitiksime ir džiaugsimės bendryste miuzikle, o po savaitgalio laukite naujienų apie įkurtuvių Vydūno mokykloje planus.