2019 m. gegužės 12 d.

Mielieji Valdorfo mokyklos bendruomeniečiai,

 

Žinome, kad nekantraujate sužinoti, kaip mums visiems sekasi auginti naująją mokyklą. Nuo šiol kiekvieną savaitę siųsime jums naujienlaiškį, kuriame dalinsimės Vydūno mokyklos rekonstrukcijos planais ir atliktais darbais, džiaugsmais ir rūpesčiais. Kviesime, kai bus reikalinga jūsų pagalba ar norėsime pasitarti priimant mums visiems svarbius sprendimus.

 

  • Kol kas dar neturime pasirašę išperkamosios nuomos sutarties, laukiame dokumentų, tačiau nestovime vietoje. Kitą savaitę planuojame pajungti elektrą naujoje mokykloje (prašymai pateikti ESO, dar trūksta vieno dokumento, kurį sutvarkysime savaitės pradžioje). Buvome susitikę su „Kauno energijos“ atstovais, kitą savaitę turime gauti šilumos punkto projektavimo sąlygas ir iš karto užsakysime projektą.
  • Susiduriame su pastato saugumo problemomis. Per paskutinį mėnesį du kartus pranešėme policijai apie naujai išdaužytus langus, įsilaužimą į mokyklą atplėšus skardas. Praeitą savaitę buvome susitikę su bendruomenės policijos pareigūnėmis, seniūnu bei kaimyninių namų bendrijų atstovais. Kalbėjomės apie Saugią kaimynystę ir bendradarbiavimą. Visi tikrai nuoširdžiai džiaugiasi, kad Mokykla pagaliau turi šeimininkus. Gavome praktinių patarimų dėl apsaugos, tvoros, kamerų ir pan. Praeitą savaitę užtvėrėme vidinius kiemelius tvora. Ačiū Vytautaui, Gyčiui, Algiui ir kitiems prisidėjusiems tėveliams. Dar laukiame vartų ir vartelių.
  • Su kaimynine Mažvydo mokykla planuojame organizuoti Sporto šventę bendruomenei stadiono atidarymo proga. Stadionas dar nepabaigtas, tikimasi, jog šventė galėtų vykti birželio pirmoje pusėje.
  • Planavimo ir Architektų grupės susirinkime buvo aptartas vidaus patalpų pasiskirstymo planas. Jau anksčiau priimtas sprendimas, kad šį rudenį kelsimės į rytinį pastato korpusą (arčiau stadiono), įsirengsime valgyklą, po to – sporto ir aktų sales. Kitą savaitę architektai pateiks projektą ir jau žinosime, kur kuri klasė įsikurs. Taigi, artėjame prie remonto darbų pradžios.
  • Architektai pasiūlė idėjų, kaip atrodys mūsų paradinės durys, kurioms rinkome lėšas mugėse. Kai idėjos bus patvirtintos Taryboje, vizualizacijas pristatysime ir bendruomenei.
  • Kaupiame paramą reikalingomis statybinėmis medžiagomis, jau turime keletą vidaus durų, šviestuvų, tapetų, plytelių vidaus apdailai, baldų, pianiną (dar reikia jį pargabenti).
  • Mūsų bendruomenės nariai pradeda aktyvią paramos paiešką tarp Kauno verslininkų, kitą savaitę einame į pirmąjį susitikimą.
  • Jau turime automobilių aikštelės planą, informavome šalia esančių namų bendrijos atstovę apie planus aikštelę gyventojams nuomoti. Dabar laukia aikštelės įrengimas, suženklinimas, užtvėrimas ir reikalingų dokumentų sutvarkymas.

 

Kitą savaitę toliau tęsime planavimą, lauksime patalpų projekto iš architektų, pajungsime elektrą, Vytautas su pagalbininkais pradės sienų valymą nuo atšokusio tinko. Kviesime ir jus į talkeles. Jau turime kelis preliminarius langų pasiūlymus, kviesime matuotojus patikslinti kainas ir langų sąmatas. Sulaukę sąlygų iš „Kauno energijos“ susitiksime su potencialiais šilumos mazgo projektuotojais. Turėdami elektrą, susitiksime su apsaugos kompanija dėl signalizacijos ir pastato apsaugos.

Ateinantį savaitgalį dalyvausime Hanza dienose. Labai reikia dar kelių savanorių šeštadienį padėti mamai Editai pristatyti mūsų mokyklos idėjas ir kviesti mugės dalyvius į labdaringą renginį – Miuziklą, kuris vyks gegužės 25 d.

Laukiame Jūsų nuomonių, pasiūlymų ir aktyvaus prisijungimo.
Auginkime Mokyklą kartu!