2019 M. BIRŽELIO 26 D.

Sveiki mielieji,

Vaikams mokslo metai jau baigėsi, šurmulys nurimo. Dauguma atostogauja ir ilsisi, o mes skubame remontuoti mokyklą.

Gera naujiena – Vydūno mokykloje jau yra elektra! Taigi, signalizacija veikia stabiliai ir remonto darbai sparčiau juda į priekį.

  • A korpuso I aukšte – būsimo darželio patalpose baigiamos nuvalyti ir nugruntuoti sienos. Klijuojamas polistirolas po palangėmis ir išorinių sienų šiltinimui (iš vidaus). Kitą savaitę klijuosime gipsą ir ruošime dažymui apšildytas sienas. Gipso klijavimui kviečiame tėvelius į talką kitą antradienį – 07.02 d. nuo 17 iki 20 val.
  • Užsakyti ir kitą savaitę bus sumontuoti plastikiniai langai bei pakeisti visi išdaužyti paketai visų korpusų išorinėse sienose (liko kol kas nepakeisti D ir E korpusų vidinio kiemelio langai – perkelti į III etapą). Langų montavimo metu reikės išgriauti sieną durims iš darželio patalpos- planuojama talka kitą ketvirtadienį – 07.04 d. nuo 17 iki 20 val.
  • Pasirašyta šildymo ir vėdinimo sistemų projektavimo sutartis, terminas – 2 savaitės. Gavę projektą skaičiuosime šildymo sistemos sąmatą.
  • Pasirašyta vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo sutartis su Kauno vandenimis, vyksta profilaktiniai sistemos valymo darbai.
  • Gavome paramą ir jau parsivežėme į mokyklos teritoriją laiptinių sienų šiltinimui „sandwich paneles“. Laiptinės sienos šiltinimas bus daromas rugpjūčio pradžioje, stiklinių blokelių negriausime ir nedaužysime, dėsime plokštes iš išorės ir iš vidaus. Išorės apdaila – skarda. Viduje – gipsas.

Labai svarbi informacija: ką daryti ir kaip daryti, kur prioritetai, kur skiriame turimas lėšas remontui jau esame susidėlioję. Šiuo metu didžiausias trūkumas – darbo jėga. Nuo liepos antros savaitės ateina pilnai darbo dienai dirbti šalia Vytauto dar vienas žmogus, tačiau plotai gerokai per dideli dviems žmonėms. Be Jūsų visų rankų ir talkų remonto laiku neatliksime. Todėl nuo kitos savaitės du ateinančius vasaros mėnesius kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį po darbo valandų (maždaug nuo 17 iki 20-21 val) Vydūno mokykloje vyks talkos. Kiekvienos savaitės pradžioje informuosime kokie darbai bus daromi konkrečią savaitę, kokių įrankių trūksta ir kokie specialistai ypač pageidaujami. Lauksime tėčių ir senelių prisijungiant į remonto talkas, o vasaros pabaigoje pakviesime ir mamytes gražinimo ir valymo darbams. Tik suvieniję savo rankas ir širdis pasieksime bendrą rezultatą. Puikiai pradėjome, todėl nesustokime ir pasiekime savo tikslą!

Susitinkame rytoj 06.27 d. 18.30 val. visuotiniame susirinkime, kuriame plačiau pakalbėsime apie įvykusius, vykdomus ir planuojamus darbus, kiekvienos savaitės talkas ir pan.